صفحه اصلی / شرایط بازگرداندن کالا

شرایط بازگردانی کالا

فروشگاه ابروباد تلاش می کند تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای کالاها دقیقا مطابق با واقعیت و ویژگیهای حقیقی محصول بوده و هر محصول دقیقا همانطور که هست در سایت معرفی می شود و از بزرگنمایی و بیان مشخصات غیر واقعی خودداری شده است.
با این وجود برای اطمینان خاطر خریداران گرامی در صورتی که کالا در هنگام تحویل مطابق مشخصات اعلامی نباشد و یا معیوب باشد، مشتری می تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت از زمان تحویل کالا، واحد پشتیبانی را از موضوع مطلع سازد تا جهت پس گرفتن کالا مراتب لازم برایشان انجام شود.در این سرویس فقط کالایی قابل پس گرفتن می باشد که استفاده نشده و پلمپ باشد و بسته بندی محصول به شکل اولیه و سالم باشد و عیوبی که در اثر استفاده غیر صحیح از محصول توسط خریدار ایجاد شده باشد و یا در اثر تقصیر مامور حمل و نقل ایجاد شده باشد قابل قبول نمی باشد و هزینه حمل برای مرجوع کالا به عهده خریدار می باشد.

مشتری باید کالای مرجوعی را در همان شکل بسته بندی که تحویل گرفته است به همراه کلیه لوازم و ملحقات و همراه فاکتور دریافتی در بسته قرار دهد و به ادرس اعلامی توسط واحد پشتیبانی ارسال نماید. هزینه پرداختی توسط مشتری پس از دریافت کالا توسط فروشگاه ابروباد و تایید توسط کارشناس فروشگاه به شماره حساب خریدار واریز خواهد شد و یا خریدار می تواند در خواست کالای جایگزین نماید.