صفحه اصلی / روش‌های ارسال

ارسال کالا

امکان خرید و ثبت سفارش در فروشگاه ابروباد به صورت شبانه روزی فراهم می باشد. درصورتی که سفارش کالا در ساعات کار اداری ثبت شود همان روز رسیدگی می شود، و در صورتی که ثبت سفارش کالا در خارج از ساعت کار اداری باشد در روز کاری بعد رسیدگی خواهد شد. ساعات کار اداری فروشگاه ابروباد از ۹ صبح تا ۱۸ عصر در تمام روز های هفته به غیر از جمعه ها و ایام تعطیل می باشد و پشتیبانی آنلاین در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی مشتریان محترم می باشد.
فروشگاه ابروباد در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد تا کالای خریداری شده توسط مشتری در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و و درسلامت کامل به خریدار تحویل گردد.
شیوه ارسال توسط پست پیشتاز یا شرکت های حمل معتبر بسته به انتخاب مشتری می باشد. خریدار موظف است هنگام تحویل کالا از مامور پست یا شرکت حمل نقل، کالا را از بابت شکستگی و یا مخدوش بودن بسته کنترل نماید چرا که خسارت ناشی از حمل به عهده حمل کننده می باشد و مسولیتی ازین بابت به عهده ابروباد نمی باشد و در صورت وجود این مشکل موضوع را توسط مامور حمل صورت جلسه کند و از تحویل کالا خودداری کند و پشتیبانی ابروباد مارکت را در کمتر از ۲۴ ساعت مطلع کند تا امکان پیگیری مشکل برای ایشان فراهم شود.
در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، فروشگاه ابروباد حق کنسل کردن آن سفارش را دارد و مشتری بین پس گرفتن وجه پرداختی خود و یا انتخاب کالای جایگزین حق انتخاب دارد.