7 روز ضمانت بازگشت کالا

یکی از موارد بسیار مهم برای گروه ابروباد مارکت رضایت مشتریان گرامی می‌باشد و تلاش ما همواره بر این بوده‌است تا سفارشات در بهترین شرایط به دست مشتری برسد. با این وجود ممکن است گاهی خریدار از شرایط کالایی که دریافت کرده است رضایت نداشته باشد، در این صورت ابروباد مارکت یک گارانتی تحت عنوان “7 روز ضمانت بازگشت کالا” در نظر گرفته است که دارای شرایط زیر است:

شرایط و مقررات

1- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد:

–  ایرادات فنی باید نهایتاً تا 7 روز بعد از دریافت کالا، به ابروباد مارکت اطلاع داده شود.

تلفن: 32886626-025 – ایمیل: Support@abrobadmarket.com

زمان پاسخگویی به تماس ها جهت مرجوع کردن کالا: 10 الی 14

–  این بند شامل اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری که در اثر استفاده نادرست خریدار ایجاد شده، نمی‌باشد. استفاده نادرست پس از تحویل کالا، مواردی مانند: (حمل، نصب، تنظیمات، نگهداری و استفاده‌ی نادرست و خلاف توصیه قیدشده در دفترچه راهنمای کالا، را شامل می‌شود.)

–  لازم است کارتن و بسته‌بندی اصلی سفارشات تا پایان 7 روز، نگهداری و از دور ریختن آن جداً خودداری شود همچنین برچسب‌زدن یا نوشتن هرگونه نوشته‌ای روی کارتن یا بسته‌بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

2- اگر کالای خریداری‌شده از نظر مشخصات، ظاهر فیزیکی یا تعداد، با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد:

–  وجود مغایرت یا کسری سفارشات و اقلام همراهشان، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش ابروباد مارکت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

تلفن: 32886626-025 – ایمیل: Support@abrobadmarket.com

زمان پاسخگویی به تماس ها جهت مرجوع کردن کالا: 10 الی 14

–  اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل‌مشاهده است، مثل رنگ، ظاهر کلی و یا مشخصات درج‌شده روی بدنه، باید محصولات در شرایط اولیه خود باشند و از آن استفاده نشده باشد.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری، تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

– لازم است کارتن و بسته‌بندی اصلی سفارشات تا پایان 7 روز، نگهداری و از دور ریختن آن جداً خودداری شود همچنین برچسب‌زدن یا نوشتن هرگونه نوشته‌ای روی کارتن یا بسته‌بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

3- اگر کالای خریداری‌شده، آسیب‌دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

–  آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش ابروباد مارکت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.

تلفن: 32886626-025 – ایمیل: Support@abrobadmarket.com

زمان پاسخگویی به تماس ها جهت مرجوع کردن کالا: 10 الی 14

– لازم است کارتن و بسته‌بندی اصلی سفارشات تا پایان 7 روز، نگهداری و از دور ریختن آن جداً خودداری شود همچنین برچسب‌زدن یا نوشتن هرگونه نوشته‌ای روی کارتن یا بسته‌بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

4- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

الف) انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

ب) از آنجا که ابروباد مارکت یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفاً متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است. (سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود.)

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، می‌توانید وارد پروفایل خود شده و سفارش را لغو نمایید.

– با استناد به “بند الف” در این حالت، برگرداندن کالا پس از تأیید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. ضمناً کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسائل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.

– لازم به ذکر است از آنجا که ابروباد مارکت تمام اطلاعات روی جعبه‌ی کالا را در توضیحات آن منتشر می‌کند، چنانچه مشتری به هر نحو از خرید خود پشیمان شده باشد، هزینه های پستی بر عهده‌ی خود او می‌باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

– لازم است کارتن و بسته‌بندی اصلی سفارشات تا پایان 7 روز، نگهداری و از دور ریختن آن جداً خودداری شود همچنین برچسب‌زدن یا نوشتن هرگونه نوشته‌ای روی کارتن یا بسته‌بندی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

5- اگر در اثر حمل و نقل، آسیب‌دیدگی ایجاد شده باشد:

از آن‌جا که تمام محصولات ابروباد مارکت دارای بیمه پستی می‌باشند، لذا:

الف) بیمه عمومی: تمام محصولات ابروباد مارکت شامل این بیمه می‌باشند.

خریدار باید هنگام تحویل گرفتن کالا و قبل از باز کردن مرسوله، در حضور مأمور پست، نسبت به بررسی ظاهری بسته‌بندی اقدام نماید و درصورتی که با آسیب‌دیدگی در بسته‌بندی مواجه شد. (از قبیل پارگی، له‌شدگی و …)، از پذیرفتن محصولات خودداری نموده و مشکل را توسط مأمور پست صورت جلسه و هر دو نفر آن را امضا نمایند، سپس طی حداکثر 24 ساعت به ابروباد مارکت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع دهد.

ب) بیمه شکستنی: این بیمه، یک بیمه‌ی اضافه بر بیمه‌ی عمومی است که مختص محصولات شکستنی می‌باشد و با برچسبی تحت عنوان “شکستنی” روی بسته‌بندی محصولات درج شده است.

بیمه شکستنی این حق را برای خریدار قائل می‌شود که هنگام تحویل کالا و در حضور مأمور پست، بسته‌بندی محصولات را باز کرده و نسبت به بررسی ظاهری و سلامت کالاها اقدام نماید و درصورتی که هر نوع آسیب‌دیدگی مشاهده نمود، از پذیرفتن کالا خودداری نموده و مسئله را توسط مأمور پست صورت جلسه و هر دو نفر آن را امضا کنند. سپس باید موضوع را حداکثر طی 24 ساعت، به واحد خدمات پس از فروش ابروباد مارکت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع بدهد.

–  با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و ابروباد مارکت تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد ابروباد مارکت در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت ابروباد مارکت در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

–  اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت ابروباد مارکت، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و ابروباد مارکت مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین ابروباد مارکت مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

– درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه ابروباد مارکت در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

– لازم به ذکر است از آنجا که ابروباد مارکت تمام اطلاعات روی جعبه‌ی کالا را در توضیحات آن منتشر می‌کند، چنانچه مشتری به هر نحو از خرید خود پشیمان شده باشد یا ظاهر و ویژگی کالا مورد پسند او نباشد، هزینه های پستی بر عهده‌ی خود او می‌باشد.

– در صورت تأیید معیوب‌بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تأمین یا تولیدکننده، حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتورامکان هماهنگی برگشت و مرجوع وجه به شما وجود دارد.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش لوازم شخصی و بهداشت و مراقبت، لوازم ورزشی و سنجش سلامت

– اطلاعات این محصولات صرفا برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و ابروباد مارکت مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

– ابروباد مارکت مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

– درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از این محصولات یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه ابروباد مارکت در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

–  ابروباد مارکت نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده از این محصولات مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط (نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش پوشاک

درخواست مرجوعی تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که پوشاک فقط تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ‌پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

لطفا مدنظر داشته باشید ، در صورت ایراد ظاهری موضوع می‌بایست طی 24 ساعت از زمان تحویل کالا اطلاع داده شود.

درخواست خود را با ذکر شماره پیگیری سفارش، به خدمات پس از فروش ابروباد مارکت اطلاع دهید.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به مواد خوراکی

– کلیه‌ی اطلاعاتی که در خصوص هریک از کالاهای خوراکی در صفحه‌ی مربوط‌شان درج شده‌است، از قبیل تصویر و هریک از مشخصات ذکرشده، برای اطلاع شما و برگرفته از اطلاعات مندرج بر روی بسته‌بندی کالاهاست، لذا قبل از خرید نسبت به مطالعه آنها و کسب اطلاعات کافی اقدام نمایید.

– شرایط نگهداری ، حمل، و ارسال کالاهای خوراکی به‌گونه‌ای ا‌ست که این کالاها تا زمانی که تاریخ انقضاء مصرف‌شان فرانرسیده‌باشد، قابلیت استفاده‌ی خود را حفظ می‌کنند؛ به‌همین منظور، رویه‌های بازگرداندن کالا در این بخش با دیگر بخش‌های ابروباد مارکت متفاوت است.

– چنان‌چه تا پیش از ارسال کالا از خریدتان منصرف شدید، لازم است در اسرع وقت نسبت به‌تماس با واحد خدمات مشتریان ما تماس بگیرید، و مراتب را با ذکر شماره‌ی سفارش‌تان اطلاع‌رسانی کنید؛ در این صورت، می‌توانید سفارش‌تان را لغو کنید، و یا آن را تغییر دهید.

– هنگام دریافت کالایی که خریداری کرده‌اید حتماً پیش از امضاء رسید تحویل، آن را به‌دقت بررسی کنید و، در صورتی که به‌هر علت از خرید منصرف شده‌اید و تمایلی به دریافت ندارید، و یا اشکالی در کالا مشاهده می‌کنید. (مثلاً مغایرتی میان کالایی که به‌شما تحویل می‌شود و کالایی که سفارش داده‌اید وجود دارد)، از تحویل‌گرفتن آن خودداری، و کالا را مرجوع کنید؛ سپس با واحد خدمات مشتریان ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم به‌ شما ارائه شود.

در صورت دریافت کالا، چنان­چه کالای تحویل‌شده اشکال و یا ایرادی دارد (مثلاً مغایرتی میان آن‌چه خریده‌اید و آن‌چه به‌شما تحویل شده‌است وجود دارد)، تنها (۲۴) ساعت جهت تماس با واحد خدمات مشتریان ما جهت کسب راهنمایی‌های لازم فرصت دارید؛ در هر صورت، لطفاً تا پیش از تماس با واحد خدمات مشتریان ما از مرجوع‌ کردن کالا جداً خودداری فرمایید. (لطفاً به‌خاطر داشته‌باشید که اگر اشکال و یا ایراد کالا (مثلاً وجود مغایرت) از روی بسته‌بندی کالا قابل‌تشخیص باشد، مرجوع شدن کالا تنها در صورتی مقدور است که بسته‌بندی آن هیچ‌گونه تغییری نکرده‌باشد.)

تلفن: 32886626-025 – ایمیل: Support@abrobadmarket.com

زمان پاسخگویی به تماس ها جهت مرجوع کردن کالا: 10 الی 14

همچنین تمام محصولات این فروشگاه دارای 7 روز ضمانت بازگشت کالا می باشد، برای مطالعه شرایط و قوانین آن، اینجا کلیک کنید.