تضمین پایین‌ترین قیمت

فروشگاه ابروبادمارکت در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مشتریان و جلب اعتماد آن‌ها نسبت به خرید مطمئن، تضمین می‌دهد که قیمت‌های اعلام‌شده برای کالاهای موجود در فروشگاه، پایین‌ترین قیمت ممکن در سطح بازار می‌باشد و مصرف‌کنندگان محترم می‌توانند فارغ از دغدغه مقایسه قیمت، با اطمینان خاطر از ارزانترین قیمت ممکن برای محصول، خرید خود را ادامه دهند و از خرید خود لذت ببرند.

فروشگاه ابروباد ضمن همکاری با واردکنندگان رسمی و معتبر کشور و تأمین و واردات کالا از سرمنشأ اصلی و عرضه کالاها با کمترین سود ممکن‌، سعی در کسب حداکثری رضایت و اطمینان مشتریان خود دارد.

تضمین ارزانترین و بهترین قیمت کالاها بهترین تبلیغ برای ما می‌باشد لذا جهت ارائه تضمین قیمت به مشتریان محترم اعلام می‌داریم، درصورتی که کالای خریداری شده‌ی شما از فروشگاه ابروباد مارکت، توسط فروشگاه دیگری با قیمت پایینتر عرضه شود، خسارت شما خریدار گرامی، ضمن رعایت شرایط ذیل، توسط ابروبادمارکت پرداخت خواهدشد.

شرایط استفاده از تضمین قیمت

-کالای موردنظر باید از نظر مدل، رنگ، سایز، گارانتی، کشور سازنده و سایر مشخصات فنی دقیقا مشابه کالای خریداری‌شده از فروشگاه ابروبادمارکت باشد.-

-به دلیل آن‌که تمام کالاهای ارائه‌شده در فروشگاه ابروبادمارکت از مبادی قانونی و واردکنندگان معتبر و اصلی تأمین می‌شود از ملاک قرار دادن قیمت فروشگاه‌هایی که به ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی، کالای تقلبی و معیوب، کالای پشت‌ویترینی، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن با لوازم غیراصلی تعویض شده است می‌پردازند معذور هستیم و ملاک قیمت‌های ارائه‌شده توسط فروشگاه‌های معتبر و شناخته‌شده می باشد.

-مشتری باید ظرف حداکثر مدت 48 ساعت از تاریخ قطعی شدن خرید خود از فروشگاه ابروبادمارکت، نسبت به اعلام اعتراض قیمتی صرفاً از طریق پست‌الکترونیک درج شده از قسمت ارتباط با ما، مراتب را به ابروبادمارکت اعلام و مدارک ذیل را برای ما ارسال کند: نام فروشگاهی که کالای موردنظر را با قیمت پایینتر عرضه کرده است. اطلاعات تماس و آدرس دقیق فروشگاه، پیش فاکتور معتبر مربوط به کالا دارای مهر فروشگاه مربوط، نام خریدار، اطلاعات محصول و نام گارانتی.

-از شرایط استفاده از این تضمین قیمت، موجود بودن کالا در سایت یا فروشگاه مورد نظر و ارائه پیش فاکتور معتبر به تاریخ روز می‌باشد.

-نظر به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، ملاک تضمین قیمت، جمع مبلغ نهایی پرداختی برای کالا با احتساب هزینه حمل و نقل و یا ارزش افزوده و … می‌باشد .

-تضمین قیمت شامل تغییرات قیمتی و یا فروش ویژه، تخفیفات و هر نوع تخفیف خاصی که سایر فروشگاه‌ها برای مقاطع خاص و مدت زمان مشخص در نظر می‌گیرند، نخواهد شد.

-قیمت موردپذیرش برای مقایسه، قیمت یک کالا برای یک‌بار خرید به تعداد یک عدد است و شامل فروش‌های عمده توسط فروشگاه‌های دیگر نمی‌شود.

-قیمت‌های ارائه‌شده در سایت‌های مقایسه قیمت، موردپذیرش نمی‌باشد.

-کالاهایی که به صورت market place در فروشگاه‌های مورد مقایسه ارائه می‌شوند (یعنی فروشنده موجودی آن کالا را در انبار خود ندارد و کالا را همان زمان از تامین کننده خریداری می‌کند ) شامل این طرح نمی‌شود.

-کالاهایی شامل این طرح می‌شوند که در محدوده جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران به فروش می‌رسند به جز بازارچه‌های مرزی.

-ابروبادمارکت جهت تأمین خسارت خریدار، نسبت به انتخاب یکی از دو روش: پرداخت مابه‌التفاوت قیمت یا بازپس گرفتن جنس و پرداخت کل مبلغ حق انتخاب دارد.

-مشتری باید تا پایان مدت تعیین تکلیف توسط ابروباد از هرگونه استفاده و یا حتی بازکردن بسته‌بندی محصول به هر نحو خودداری کند درغیراین‌صورت ابروبادمارکت از ارائه این سرویس به ایشان معذور است.

-حداکثر مهلت رسیدگی و تأمین خسارت توسط ابروبادمارکت 7 روز کاری می‌باشد.

همچنین تمام محصولات این فروشگاه دارای 7 روز ضمانت بازگشت کالا می باشد، برای مطالعه شرایط و قوانین آن، اینجا کلیک کنید.